Топ куда піти,що подивитися у Івано-Франківську

23.03.2021

"Куди піти в Івано-Франківську?Що подивись? " - такі питання часто виникають у туристів

Головною пам'яткою Івано-Франківська є ратуша,побудована поляками притримуючи в стилю модерн.Останній вигляд вона отримала в 1935 році.

Раніше підземеллях даної споруди була в'язниця для опришків.Страчували їх на площі поруч з ратушею.Також є припущення, що є мережа підземних переходів розкопки проводяться по сьогоднішній день. А ширина підземелля дозволяла проїхати кареті графа Потоцького.

На даний момент на ратуші працює оглядовий платний майданчик з чудовою панорамою на центральну частину Івано-Франківська,а навпроти знаходиться пам'ятник в Україні "яйцю", що символізує зародження життя.

Практично незмінним ще з тих часів залишився музей мистецтв Прикарпаття,який колись був костелом Пресвятої Діви Марії.Ця велика споруда була фамільною усипальницею для засновника міста Андрія Потоцького.

Недалеко знаходиться фортечний бастіон,який має вали висотою до 10 м та колись витримав облогу турецької армії.Зроблений був за рекордні 5 місяців і має форму шестикутника з бастіонами,що оточували замок Потоцьких.

Якщо плануєте зупинитися в Івано-Франківську на декілька днів,рекомендую зняти житло з чудовим розташуванням за посиланням Всі квартири подобово Івано-Франківська

Куда піти в Івано-Франківську поїсти

Топ найсмачніших закладів Івано-Франківська

  • Фамілія
  • Десятка
  • Кухня
  • Віва Італія
  • Діді Гулі

P.S. Список складено з власних смакових уподобань,тому може не збігатися з іншими!

А який твій улюблений заклад - напиши в коментарі!